◄ Others cities

The website for going out with friends and making new friends in your city.
         
OVS Holidays ►
 • Thanks to your help, the site will remain healthy
 • Detects problems and win points for becoming VIP Member
 • Your anonymity is guaranteed!

Which offense do you want to submit to the community?

Login
(Septic-tank)


Profile description

Registration date
22 May 2022

Last connection
22 May 2022 - 09h16

Their favorite events

No events have been attended

Registration reliability
0 0 0 0
 
Personal Info
Rankings
First Name : Septic tank
Sex : Man
Status : Single, without children
Birthday : Unknown
Area : Couze-et-St-Front


Not ranked
A few words

سپتیک

این چیزی نیست که از فکر کردن یا صحبت کردن درباره آن لذت ببریم، اما زهکشی موثر در عصر رشد خانوارها و کمبود آب اهمیت فزاینده ای دارد. سپتیک  برای سال ها به عنوان یک راه حل تصفیه آب محبوب بوده اند. یک سپتیک ، اگر به درستی نگهداری شود، می تواند چندین دهه دوام بیاورد و آن را به یک پس انداز خوب تبدیل می کند. این بستگی به این دارد که شما واقعاً بدانید که سپتیک چیست و چگونه می توان آن را مدیریت کرد. یک سپتیک که نگهداری ضعیفی دارد ممکن است تنها پس از چند سال نیاز به تعویض داشته باشد. با این حال نگران نباشید زیرا در این مقاله توضیح داده می شود.

سیستم سپتیک چگونه کار می کند؟

سپتیک از طریق استفاده از باکتری ها کار می کند. آنها زباله ها را تجزیه می کنند و آب را به اندازه ای تمیز می گذارند که به طور ایمن در زمین نفوذ کند. کل سیستم به گونه ‌ای طراحی شده است که باکتری ‌ها را زنده و فعال نگه می‌دارد، زیرا آنها برای تجزیه مواد زائد و تصفیه آب بسیار مهم هستند. برخی از باکتری ها در سپتیک هستند، اما بیشتر آنها کار خود را در زمینه تخلیه انجام می دهند.

تمام زباله ها به سپتیک سرازیر می شوند.

ضایعات آب در یک سپتیک نامیده می شود. باکتری های بی هوازی شروع به تجزیه مواد آلی در پساب می کنند.

سپتیک زباله ها را با استفاده از چگالی جدا می کند. جامدات سنگین‌ تر به پایین فرو می ‌روند و گریس‌ها و روغن‌ها به سمت بالا شناور می‌شوند.

یک فیلتر از ورود بیشتر مواد جامد به لوله خروجی جلوگیری می کند.

پساب به سمت میدان زهکشی جریان می یابد.

میدان سپتیک تخلیه منطقه بزرگی را فراهم می کند که در آن باکتری ها می توانند رشد کنند و آب تصفیه شده می تواند به داخل زمین نفوذ کند. سوراخ های سپتیک می دهد تا پساب به داخل شن های اطراف نفوذ کند. شن اطراف لوله ها به آب اجازه می دهد تا به داخل خاک جریان یابد و اکسیژن به باکتری ها برسد.

باکتری هوازی فرآیند تصفیه آب را کامل می کند.

سپس آب به داخل آب های زیرزمینی نفوذ می کند.

بهترین روش برای مدیریت سیستم سپ سپتیک

یک سیستم سپتیک باید به طور منظم توسط یک متخصص تخلیه شود تا از سرریز شدن آن جلوگیری شود. شما می توانید سطح را خودتان با استفاده از قاضی لجن بررسی کنید، دستگاهی که به طور گسترده در دسترس است و اغلب حدود 100 پوند قیمت دارد. پرداخت هزینه بسیار کمی است اما به این معنی است که شما تصور بیشتری از سطوح سپتیک تانک خود دارید و می توانید به بهترین وجه قضاوت کنید که چه زمانی باید تخلیه شود (زمانی که لجن به حدود چوب می رسد).

عملکرد سپتیک

پمپاژ منظم لجن و کف را از سپتیک حذف می کند و به حفظ شکل سیستم سپتیک کمک می کند.

یک سیستم سپتیک که به خوبی طراحی شده و به درستی نصب شده باشد، می تواند برای چندین دهه دوام بیاورد یا در عرض چند سال از کار بیفتد. تا زمانی که بتوانید پاسخ دهید سیستم سپتیک چگونه کار می کنند، بستگی به شما دارد.

نگهداری از سیستم سپتیک سالم آنقدرها هم گران نیست، اما می توانید به راحتی ده ها هزار دلار برای حفاری و جایگزینی یک سیستم سپتیک که کاملاً از کار افتاده است خرج کنید. به قول قدیمی ها، یک اونس پیشگیری ارزش یک پوند درمان دارد. این مهم است که یاد بگیرید چگونه یک سپتیک کار می کند. 

تعمیر و نگهداری خوب با درک نحوه عملکرد یک سیستم سپتیک و چگونگی خرابی آن شروع می شود. بیایید نگاهی به زیرزمین بیندازیم و ببینیم قرار است در یک سیستم سپتیک که به خوبی کار می کند چه اتفاقی بیفتد. پس از آن، به شما نشان می ‌دهم که چرا همه چیز اشتباه می ‌شود و به شما نکاتی را ارائه می‌دهم تا سیستم خود را در بهترین حالت نگه دارید.

بدانید که یک سیستم سپتیک یک کافه تریا برای باکتری ها است

باکتری ها هستند که باعث می شوند یک سیستم سپتیک کار کند. آنها زباله ها را تجزیه می کنند و آب را به اندازه ای تمیز می گذارند که به طور ایمن در زمین نفوذ کند. کل سیستم طوری طراحی شده است که باکتری ها را سالم و مشغول نگه دارد. برخی در سپتیک زندگی می کنند، اما بیشتر آنها کار خود را در زمینه تخلیه انجام می دهند. 

1. تمام زباله ها به سپتیک سرازیر می شوند.

2. زباله های آبکی که نامیده می شوند، بیشتر مخزن را پر می کنند. باکتری های بی هوازی شروع به تجزیه مواد آلی در پساب می کنند.

3. یک لایه لجن به پایین می افتد. لجن از مواد جامد معدنی و محصولات جانبی هضم باکتریایی تشکیل شده است.

4. لایه ای از کف به سمت بالا شناور می شود. تف در درجه اول از چربی ها، گریس ها و روغن ها تشکیل شده است.

سپتیک مانند یک حوضچه ته نشینی عمل می کند. گریس ها و روغن ها به سمت بالا شناور می شوند. جامدات سنگین تر به پایین فرو می روند.

5. یک فیلتر از ورود بیشتر مواد جامد به لوله خروجی جلوگیری می کند.

6. پساب به سمت میدان زهکشی جریان می یابد.

میدان سپتیک تخلیه منطقه بزرگی را فراهم می کند که در آن باکتری ها می توانند رشد کنند و آب تصفیه شده می تواند به داخل زمین نفوذ کند. 

7. سوراخ های سپتیک می دهد تا پساب به داخل شن های اطراف نفوذ کند.

شن اطراف لوله ها به آب اجازه می دهد تا به داخل خاک جریان یابد و اکسیژن به باکتری ها برسد.

8. باکتری های هوازی در شن و خاک تجزیه کامل ضایعات.

9. آب تمیز به داخل آب های زیرزمینی و سفره های زیرزمینی نفوذ می کند

 

  To:
 • Send them a private message
 • Show the list of their upcoming events
 • Know if you have already met this person during an event

 • Log in!

  Fb Connect

« Find others
Check out the forum