◄ Others cities

The website for going out with friends and making new friends in your city.
         
OVS Holidays ►
 • Thanks to your help, the site will remain healthy
 • Detects problems and win points for becoming VIP Member
 • Your anonymity is guaranteed!

Which offense do you want to submit to the community?

Login
(Czeaborcja)


Profile description

Registration date
28 March 2022
Their favorite events

No events have been attended

Registration reliability
0 0 0 0
 
Personal Info
Rankings
First Name : Aborcja
Sex : Woman
Status : In a relationship, without children
Birthday : 04 Mar 1968 (54 )
Area : Prigonrieux


Not ranked
A few words

Aborcja Czechy - jedna z najlepszych klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zawdzięcza nam współpraca z rzetelnymi klinikami i partnerami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom bardzo wysokie standardy. Kładziemy nacisk na precyzję zabiegu i profesjonalizm wykonywanych usług. Każdy z zabiegów jest przeprowadzany przez niezwykle doświadczony personel medyczny, z użyciem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by życiu pacjentki nic nie zagroziło. Dbamy o każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po sam zabieg i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy bezpłatny transport i co ważne utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w Czeskiej klinice.

 

Usuwanie ciąży Czechy - zapewniamy anonimowość oraz bezpieczeństwo zabiegu. Zespół kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Jesteśmy w stanie zadbać o każdą z kobiet, która nas odwiedza – bez wyjątku. Pracujący u nas lekarze z wieloletnim doświadczeniem pozwalają nam na oferowanie zabiegów na możliwie najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort każdej kobiecie w klinice Czechy. W większości sytuacji nie wymagamy badań lekarskich, dokumentów, czy jakiś testów – wszystko, co ważne wykonujemy w klinice.

 

Przeprowadzenie zabiegu aborcji w Czechach jest całkowicie legalne (z zachowaniem określonego czasu od poczęcia ciąży - usunięcie możliwe do 12 tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki decydują się na aborcję w sąsiednich krajach jak Czechy, czy Słowacja. Kobieta nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Kładziemy nacisk na wysoki komfort i anonimowość pacjentek. Nikt nie musi podawać powodów ani informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Co ważne, Polska nie przewiduje ukarania osób, które wykonały aborcję w państwie, gdzie jest to legalne. 

  To:
 • Send them a private message
 • Show the list of their upcoming events
 • Know if you have already met this person during an event

 • Log in!

  Fb Connect

« Find others
Check out the forum